Ako rýchlo schudnúť?

mdeta-blog-ako-rychlo-schudnut-mdieta-beh

Len málokto  z nás nemusel nikdy riešiť otázku svojej postavy a hmotnosti. Zvlášť v obdobiach ako napríklad teraz po sviatkoch, kedy sme si dopriali viac pochúťok.

Preto je otázka ako rýchlo schudnúť nanajvýš aktuálna. Existuje množstvo diét a rád ako schudnúť, ako schudnúť rýchlo.  Naše skúsenosti potvrdzujú, že Mdieta bielkovinová diéta je naozaj účinná a efektívna. Čo je prirodzene motivujúce, výsledok vidíte naozaj rýchlo.

 

Ako na to?

Mdieta bielkovinová diéta štartuje 1. fázou, kedy konzumujete výhradne porcie bielkovinovej stravy Mdieta doplnené zeleninou. Telo sa dostane do stavy ketózy, kedy sa  začína odbúravať zásobné tukové tkanivo a premieňať sa na energiu. Dĺžka 1. fázy je individuálna, podľa potreby klienta, môže trvať 2 – 4 týždne. V tejto fáze je úbytok hmotnosti najrýchlejší. Dôležité je dodržiavanie pitného režimu, pitie minerálok, čistej vody, bylinkového či zeleného čaju. Môžete si dopriať aj kávičku, ale všetky nápoje bez cukru a bez mlieka.

mdieta-blog-ako-rychlo-schudnut-1

Ako si zredukovanú hmotnosť udržať?

Na udržanie hmotnosti je dôležité prejsť všetkými fázami diéty. Už v 1.fáze sa zoznámite s princípom fungovania Mdiety. Prechod do ďalších fáz tak bude jednoduchší. Cez 2. fázu prechodnú s pridaním jedného pravého bielkovinového jedla, cez 3. fázu stabilizačnú s pomalým pridávaním sacharidov až po celoživotnú 4. fázu. Tá predstavuje osvojenie si zdravého životného štýlu, bez návratu k starým stravovacím návykom.

Ešte stále váhate?

Určite sa oplatí využiť rady skúsených výživových poradkýň Mdieta, ktoré vám pomôžu zostaviť optimálny individuálny plán ako schudnúť nielen rýchlo, ale hlavne s trvalým výsledkom. Okrem poradenstva online môžete využiť aj osobnú konzultáciu a meranie na diagnostickom prístroji InBody. Pre klientov Mdieta poradenstvo aj s meraním grátis.