Bielkovinová diéta

 

Ako funguje bielkovinová diéta?

Chudnúť neznamená hladovať

Základom bielkovinovej diéty je zvýšenie príjmu bielkovín a zníženie príjmu sacharidov na minimum. Bielkovinová diéta funguje na základe metabolického javu – ketózy, počas ktorého čerpá vaše telo energiu pre správne fungovanie z nahromadených tukových zásob – nie zo svalovej hmoty. Keďže bielkovinové jedlá vás počas diéty výborne zasýtia, pri chudnutí nepociťujete hlad.

Produkty, ktoré si môžete zakúpiť pod značkou MDieta, obsahujú vysoko hodnotné bielkoviny vo forme hyperproteínových prípravkov. Jedlá MDieta nie sú úplne bezsacharidové - obsahujú toľko sacharidov, aby bola zabezpečená správna funkčnosť celého organizmu. Vďaka tomu je pri dodržiavaní zásad diétnych programov eliminovaný jo-jo efekt, pretože vaše telo nevylúči príjem sacharidov úplne, ku ktorým sa počas 4.tej – udržiavacej fázy opatrne vrátite.

Pozor: pri pojme sacharidy máme v rámci trvalého udržania si želanej hmotnosti na mysli zdravé sacharidy vo forme ovocia, zeleniny, celozrnných potravín, semienok a orechov. Nezdravé cukry ako sladené nápoje, biele pečivo, sladkosti, čokoládu a dezerty by ste mali z jedálnička vyčleniť navždy.

CHUDNITE ZDRAVO A S CHUŤOU

PREČO MDIETA

Rozhodujete sa medzi množstvom diét na trhu, no neviete sa zorientovať v ich ponuke? Prinášame vám niekoľko dôvodov, prečo je MDieta výbornou voľbou pre vašu redukciu hmotnosti.

RÝCHLE A MOTIVUJÚCE VÝSLEDKY V CHUDNUTÍ

Už počas prvej fázy diéty sa pri dodržiavaní programu môže vaša váha znížiť až o 7 kg za mesiac vďaka ketóze, ktorá rýchlo naštartuje redukciu vašej hmotnosti.

BEZ POCITU HLADU

Bielkovinové jedlá MDieta vás dostatočne zasýtia. Počas chudnutia nebudete pociťovať hlad ani prípadnú nervozitu, ktorú so sebou nedostatočné zasýtenie nesie.

VÝBORNÁ CHUŤ JEDÁL

Mnohokrát klientov odrádza od diét práve „umelá“ chuť jedál počas chudnutia. Pri vytváraní pokrmov MDieta sme však nezabudli ani na tých, ktorým jedlo jednoducho chutí, preto sú naše jedlá zdravé a chutné zároveň.

ZDRAVÉ CHUDNUTIE

Chudnutie na základe ketózy je lekársky overený spôsob redukcie hmotnosti, nie je zdraviu škodlivý, ani inak nebezpečný pre váš organizmus.

 
 
 

BEZ JOJO EFEKTU

Už počas prvej fázy diéty sa pri dodržiavaní programu môže vaša váha znížiť až o 7 kg za mesiac vďaka ketóze, ktorá rýchlo naštartuje redukciu vašej hmotnosti.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA JEDÁL

Bielkovinové jedlá MDieta vás dostatočne zasýtia. Počas chudnutia nebudete pociťovať hlad ani prípadnú nervozitu, ktorú so sebou nedostatočné zasýtenie nesie.

RENOMOVANÍ VÝROBCOVA DIÉT

Hyperproteínové prípravky MDieta pochádzajú len od kvalifikovaných výrobcov z Francúzska, Belgicka a Kanady.

ONLINE ODBORNÉ PORADENSTVO

Počas vášho programu sme vám plne k dispozícii telefonicky aj prostredníctvom online chatu. Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek otázkou, radi vám poradíme.

 
 

Prečo sú pri bielkovinovej diéte vhodné špeciálne pripravené jedlá?

V prípade, že ste sa rozhodli znížiť svoju hmotnosť prostredníctvom bielkovinovej diéty, z bežnej stravy na ktorú ste zvyknutí, nie je možné zostaviť jedálniček tak, aby súčasne obsahoval:

 • 1.
  Potrebné množstvo
  kvalitných bielkovín
 • 2.
  Nízky obsah tukov
  a sacharidov
 • 3.
  Nízku energetickú
  hodnotu
 • 4.
  Dobrú chuť jedla
Hyperproteínové jedlá MDieta si zachovávajú všetky vlastnosti z vyššie uvedených bodov. Pestrosť a rôznorodosť produktov ( viac ako 100 jedál v ponuke, ktorá sa neustále rozširuje) minimalizuje riziko prerušenia redukčného programu počas jeho priebehu. Vďaka jednoduchej príprave, cenovej dostupnosti a výbornej chuti jedál je MDieta diétou, pri ktorej budete chudnúť s radosťou.