O nás

PRE KOHO JE MDieta URČENÁ?

Rýchle a zdravé chudnutie pre každého

Bielkovinová diéta Mdieta je určená pre všetkých, ktorí sa chcú zdravo stravovať a zdravšie žiť. Je určená pre klientov, ktorí potrebujú znížiť hmotnosť či už výrazne alebo len mierne upraviť kilá navyše. Odporúčame ju tiež klientom, ktorí sa nevedia vzdať chuti na sladké, ktoré nám pri snahe zhodiť kilá bránia najviac.

Vďaka nízkosacharidovému zloženiu produktov tak majú klienti svoju hmotnosť lepšie pod kontrolou. Medzi našimi klientmi nie sú len ľudia s nadváhou – produkty MDieta si obľúbili napríklad aj športovci, ktorí si pri svojich výkonoch a životnom štýle musia strážiť svoj kalorický príjem.

 

Odborné výživové poradenstvo

Za značkou MDieta stojí tím skúsených odborníkov. Ich úlohou je správne vás nasmerovať a poradiť s každou situáciou, ktorá vás počas diéty stretne.

Hlavné výživové poradkyne sú zároveň s klientmi v priamom kontakte – či už prostredníctvom live chatu, telefonicky, mailom alebo osobne – pri našej značke si môžete byť istí, že sa o vás starajú len odborníci na výživu a stravovanie.

mdieta-certifikat-jackmdieta-certifikat-keryova

Rýchle a zdravé chudnutie pre každého

 

mdieta-vyzivove-poradkyne
Iveta Kéryová a Jolana Jackuliaková – Výživové poradkyne MDieta

Snaha o zlepšenie životného štýlu nielen svojho, ale aj svojej rodiny doviedli obe výživové poradkyne do bodu, kedy sa svoje schopnosti, vedomosti a starostlivosť rozhodli odovzdať viacerým ľuďom, ktorí potrebujú poradiť so stravovaním a výživou.

Neustále sledovanie problematiky výživy, stravovacích doplnkov a zdravých potravín sa tak rozhodli využiť v prospech značky MDieta a po absolovovaní skúšok sa stali certifikovanými výživovými poradkyňami.

Pri kontakte s produktami MDieta sa klienti bielkovinovej diéty stretávajú počas poradenstva najmä s nimi. Radi vám poradia s akýmikoľvek otázkami ohľadne výživy, oboznámia vás s možnosťou stravovania a odporučia vám vhodné produkty MDieta, ktoré vám pomôžu k lepšiemu zdraviu a vysnívanej postave.