Domov | Bielkovinová diéta

Bielkovinová diéta

Výživový poradca

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA

Ako schudnúť a nepribrať

Bielkovinová diéta je veľmi obľúbeným spôsobom redukcie hmotnosti medzi všetkými, ktorí dlhodobo bojujú s kilami navyše. Je vhodná ako pre mladých, tak aj pre seniorov, mamičky, ktoré chcú zhodiť popôrodné kilá a všetkých, čo na diéty „nemajú čas“. Venovať pozornosť by jej mal jednoducho každý, kto si želá získať a udržať vytúženú hmotnosť natrvalo. Pri správnom dodržiavaní zásad stravovania je bielkovinová diéta bezpečným a zdravým spôsobom ako schudnúť a zbaviť sa zlých stravovacích návykov. Bielkovinová diéta MDieta je medicínsky podložená diéta a považuje sa za jednoduchý, mimoriadne efektívny a rýchly spôsob znižovania nadváhy

Ako funguje bielkovinová diéta?

Chudnúť neznamená hladovať

Základom bielkovinovej diéty je zvýšenie príjmu bielkovín a zníženie príjmu sacharidov na minimum. Bielkovinová diéta funguje na základe metabolického javu – ketózy, počas ktorého čerpá vaše telo energiu pre správne fungovanie z nahromadených tukových zásob – nie zo svalovej hmoty. Keďže bielkovinové jedlá vás počas diéty výborne zasýtia, pri chudnutí nepociťujete hlad.

Produkty, ktoré si môžete zakúpiť pod značkou MDieta, obsahujú vysoko hodnotné bielkoviny vo forme hyperproteínových prípravkov. Jedlá MDieta nie sú úplne bezsacharidové - obsahujú toľko sacharidov, aby bola zabezpečená správna funkčnosť celého organizmu. Vďaka tomu je pri dodržiavaní zásad diétnych programov eliminovaný jo-jo efekt, pretože vaše telo nevylúči príjem sacharidov úplne, ku ktorým sa počas 4.tej – udržiavacej fázy opatrne vrátite.

Pozor: pri pojme sacharidy máme v rámci trvalého udržania si želanej hmotnosti na mysli zdravé sacharidy vo forme ovocia, zeleniny, celozrnných potravín, semienok a orechov. Nezdravé cukry ako sladené nápoje, biele pečivo, sladkosti, čokoládu a dezerty by ste mali z jedálnička vyčleniť navždy.

Chudnite zdravo a s chuťou
Prečo Mdieta
Rozhodujete sa medzi množstvom diét na trhu, no neviete sa zorientovať v ich ponuke? Prinášame vám niekoľko dôvodov, prečo je MDieta výbornou voľbou pre vašu redukciu hmotnosti.
Rýchle a motivujúce výsledky v chudnutí

Už počas prvej fázy diéty sa pri dodržiavaní programu môže vaša váha znížiť až o 7 kg za mesiac vďaka ketóze, ktorá rýchlo naštartuje redukciu vašej hmotnosti.

Bez pocitu hladu

Bielkovinové jedlá MDieta vás dostatočne zasýtia. Počas chudnutia nebudete pociťovať hlad ani prípadnú nervozitu, ktorú so sebou nedostatočné zasýtenie nesie.

Výborná chuť jedál

Mnohokrát klientov odrádza od diét práve „umelá“ chuť jedál počas chudnutia. Pri vytváraní pokrmov MDieta sme však nezabudli ani na tých, ktorým jedlo jednoducho chutí, preto sú naše jedlá zdravé a chutné zároveň.

Zdravé chudnutie

Chudnutie na základe ketózy je lekársky overený spôsob redukcie hmotnosti, nie je zdraviu škodlivý, ani inak nebezpečný pre váš organizmus.

Bez jojo efektu

Jednotlivé diétne fázy sú koncipované tak, aby ste si vytvorili zdravé stravovacie návyky do budúcna, čo pomáha znížiť riziko opätovného priberania.

Jednoduchá príprava jedál

Jedlá MDieta nevyžadujú kulinárske zručnosti, pripravujú sa jednoducho a rýchlo a preto sú vhodné aj pre tých, ktorí „nemajú na chudnutie čas“.

Renomovaní výrobcovia diét

Hyperproteínové prípravky MDieta pochádzajú len od kvalifikovaných výrobcov z Francúzska, Belgicka a Kanady.

Online odborné poradenstvo

Počas vášho programu sme vám plne k dispozícii telefonicky aj prostredníctvom online chatu. Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek otázkou, radi vám poradíme.

Prečo sú pri bielkovinovej diéte vhodné špeciálne pripravené jedlá?

V prípade, že ste sa rozhodli znížiť svoju hmotnosť prostredníctvom bielkovinovej diéty, z bežnej stravy na ktorú ste zvyknutí, nie je možné zostaviť jedálniček tak, aby súčasne obsahoval:
1.
Potrebné množstvo kvalitných bielkovín
2.
Nízky obsah tukov a sacharidov
3.
Nízku energetickú hodnotu
4.
Dobrú chuť jedla
Hyperproteínové jedlá MDieta si zachovávajú všetky vlastnosti z vyššie uvedených bodov. Pestrosť a rôznorodosť produktov ( viac ako 100 jedál v ponuke, ktorá sa neustále rozširuje) minimalizuje riziko prerušenia redukčného programu počas jeho priebehu. Vďaka jednoduchej príprave, cenovej dostupnosti a výbornej chuti jedál je MDieta diétou, pri ktorej budete chudnúť s radosťou.
 
Špeciálne ponuky, o ktorých budete vedieť prví!

Nové ponuky
diétnych pokrmov,
zľavy, novinky od mdiety

Proteínové jedlá MDieta sú vhodné aj ako doplnok k bežnému stravovaniu. Sú vhodnou voľbou ak ste sa rozhodli v diéte pokračovať, ale aj vtedy, ak ste ju práve ukončili a máte záujem trvalo si udržať želanú telesnú hmotnosť.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER

 

Poštovné zdarma nad 66 €

V prípade objednávky nad 66 € neplatíte žiadne poštovné. Tovar vám doručíme kamkoľvek, v akomkoľvek množstve.

 

Online podpora

Sme tu pre vás aby sme vám poradili, každý pracovný deň od 8:00 do 16:00! Neváhajte nás kontaktovať!

 

Bezpečné platby

Platba prostredníctvom nášho eshopu je zabezpečená a vaše údaje sú chránené.

 

Doručenie najneskôr do 3 dní

Pri objednávke produktov garantujeme doručenie do troch pracovných dní od zadania objednávky!