Domov | Články o chudnutí | Dáte si zmrzlinu?

Výživový poradca

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA

Dáte si zmrzlinu?

jún 04 / 2020

Leto je pred dverami, teplé a slnečné dni nás lákajú tráviť čo najviac času vonku. Po predchádzajúcom obmedzujúcom „korona“ období máme opäť otvorené kaviarne a terasy, začíname sa viac stretávať. Toto obdobie si snáď ani nevieme predstaviť bez zmrzliny.  Asi je málo ľudí, ktorí túto pochúťku neobľubujú, na výber sú rôzne druhy, príchute, ovocné, orieškové, čokoládové...

Čo na to ale naša línia a zdravá životospráva? Zmrzlina sa radí medzi pokrmy energeticky hodnotné, hlavne čo sa týka obsahu cukrov, ale aj tukov. Samozrejme záleží ako často a v akom množstve si túto pochúťku doprajeme. Ak máme dostatok pohybu, aktivity, kľudne si doprajme občas nejaký ten kopček zmrzliny. Za odmenu, napríklad za zvládnutie náročnej úlohy, po nedeľnej poobedňajšej prechádzke, alebo si chceme jednoducho urobiť pekný deň.

Výbornou variantou sú zmrzliny, ktoré si vieme pripraviť doma, z kvalitných surovín, ideálne sú kombinácie rôzneho ovocia, výborné je bobuľové, napríklad maliny, čučoriedky alebo aktuálne jahody, takisto banány sú na prípravu zmrzliny veľmi dobré. Kombinovať ich môžeme s mascarpone, bielym jogurtom, kvalitnou horkou čokoládou - Chocolift. Dochutiť a ozdobiť môžeme nasekanými orieškami, mandľami, kokosom...  Na internete je dnes množstvo receptov, a samozrejme môžeme aj improvizovať a skúšať vlastné recepty, ideálne bez pridaného cukru.

Ak však patríte k ľudom, ktorí priberajú ľahko a naopak sa ťažko zbavujú kilogramov navyše, máme  riešenie aj pre vás – chutná čokoládová zmrzlina Mdieta. Pripravíte ju za pár minút, necháte zamraziť a pochúťka je hotová. A vôbec sa nemusíte obávať nežiadúceho priberania. V rámci proteínovej diéty Mdieta si môžete dopriať porciu čokoládovej zmrzliny ako jedno sladké jedlo denne.

Vychutnajte si vašu porciu zmrzliny!

 
Špeciálne ponuky, o ktorých budete vedieť prví!

Nové ponuky
diétnych pokrmov,
zľavy, novinky od mdiety

Proteínové jedlá MDieta sú vhodné aj ako doplnok k bežnému stravovaniu. Sú vhodnou voľbou ak ste sa rozhodli v diéte pokračovať, ale aj vtedy, ak ste ju práve ukončili a máte záujem trvalo si udržať želanú telesnú hmotnosť.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER

 

Poštovné zdarma nad 66 €

V prípade objednávky nad 66 € neplatíte žiadne poštovné. Tovar vám doručíme kamkoľvek, v akomkoľvek množstve.

 

Online podpora

Sme tu pre vás aby sme vám poradili, každý pracovný deň od 8:00 do 16:00! Neváhajte nás kontaktovať!

 

Bezpečné platby

Platba prostredníctvom nášho eshopu je zabezpečená a vaše údaje sú chránené.

 

Doručenie najneskôr do 3 dní

Pri objednávke produktov garantujeme doručenie do troch pracovných dní od zadania objednávky!