Veľké zníženie cien

omeletaFebruár na našom e-shope prináša veľké zníženie cien. Aby bolo chudnutie pre Vás ešte dostupnejšie a príjemnejšie znížili sme ceny väčšiny produktov Mdieta.

Sladké produkty ako dezerty, kaše, palacinky, zo slaných jedál hlavne polievky a omelety majú odteraz cenu zníženú z 2,69 na 2,10 za jednu porciu.

Všetky tieto produkty môžete používať už od 1. fázy bielkovinovej diéty https://mdieta.sk/sk/1-faza-diety.

Produkty si môžete zakúpiť samostatne podľa vlastného výberu, alebo si môžete vybrať z pestrej ponuky našich balíčkov, kde je cena za porciu ešte výhodnejšia https://mdieta.sk/sk/kategorie-produktov/balicky-na-chudnutie.

Okrem toho  samozrejme mnoho ďalších chutných produktov so zníženou cenou nájdete na našom e-shope https://mdieta.sk/sk/kategorie-produktov/sladke-jedla-na-chudnutie.

Ak potrebuje poradiť, zorientovať sa v našej ponuke a vytvoriť optimálny plán na redukciu hmotnosti kontaktujte naše výživové poradkyne https://mdieta.sk/sk/kontakt.

Či už sa rozhodnete chudnúť do šiat na aktuálnu plesovú sezónu, vylepšiť postavu do jarného outfitu, alebo chudnete pre lepší pocit a kondíciu, vždy je to dobré rozhodnutie pre Vaše zdravie.