Domov | Články o chudnutí | Neviete, ako začať diétu? Pomôže vám telesná diagnostika.

Výživový poradca

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA

Neviete, ako začať diétu? Pomôže vám telesná diagnostika.

apr 03 / 2019

Rozhodli ste sa, že zhodíte pár kíl, no neviete ako začať? Každý klient MDieta pred nastavením redukčného programu prechádza komplexnou telesnou diagnostikou. Vďaka prístroju InBody, ktorý je tiež využívaný v medicíne sa o svojom tele dozviete viac, než očakávate. Vďaka podrobným údajom budete presne informovaní o vašom stave a začať diétu bude oveľa jednoduchšie.

Jednoduché a neinvazívne meranie

Prístroj InBody je svetovo uznávaný prístroj používaný pri telovej diagnostike najmä v USA, Japonsku a postupne prešiel do vyspelých krajín Európy. S použitím metódy 8-bodových dotykových 4polárnych elektród meria InBody telo po segmentoch pomocou najpresnejšej technológie DSM-BIA. Pri meraní na prístroji InBody nie je potrebný žiadny invazívny zásah do tela a dokonca sa pri tom nemusíte ani vyzliekať. Stačí ak si bosí stanete na vyznačené miesta na prístroji a rukami chytíte vyznačených miest v hornej časti prístroja. Meranie trvá niekoľko sekúnd a po jeho úspešnom vykonaní sú dáta prenesené do špecializovaného softvéru na podrobnú diagnostiku.

Čo všetko sa vďaka diagnostike dozviete?

Počiatočné meranie je dôležité, nielen preto, aby ste vedeli, koľko vážite. Presné údaje nám umožnia nastaviť diétny program tak, aby bol vytvorený presne pre vašu potrebu. Výsledkom merania je preto komplexný balík dát:

Základné informácie: hmotnosť, percento tuku  v tele a váha tukového tkaniva, celková telesná voda, množstvo bielkovín v tele, množstvo minerálov, obsah minerálov v kostiach, hmotnosť kostrových svalov, BMI, bazálny metabolizmus a úroveň vnútorného tuku. Takisto sa dozviete, na ktoré časti tela (ruky, nohy, trup) sú z hľadiska tuku u vás najproblematickejšie. Aj keď väčšinou máme pocit, že svoje problematické partie poznáme, z hľadiska rozloženia tuku oproti svalom, sú výsledky niekedy prekvapivé.

Detailnejšie informácie:  všetky vyššie uvedené informácie sú ďalej v podrobnejšej analýze vysvetlené presnejšie. Výhodou prístroja InBody v spojení so softwarom je, že všetko je prehľadne spracované v grafoch a preto diagnostike porozumie aj laik.

Čo nasleduje po meraní?

Vďaka podrobnej diagnostike vám ponúkneme adekvátny redukčný plán, alebo zostavíme plán na mieru podľa vašich potrieb. Dozviete sa, ako si svoj jedálniček MDieta môžete doplniť o spestriť ho o chutné zeleninové variácie a takisto vám odporučíme druh pohybu, s ktorým môžete začať od druhej fázy bielkovinovej diéty. Samozrejmosťou je bezplatné poradenstvo počas celej doby váhovej redukcie a záverečné meranie na InBody prístroji, kde sa dozviete, ako sa vaše výsledky zlepšili a čo by ste mali robiť pre kontinuálne udržanie svojej vysnívanej hmotnosti.

 
Špeciálne ponuky, o ktorých budete vedieť prví!

Nové ponuky
diétnych pokrmov,
zľavy, novinky od mdiety

Proteínové jedlá MDieta sú vhodné aj ako doplnok k bežnému stravovaniu. Sú vhodnou voľbou ak ste sa rozhodli v diéte pokračovať, ale aj vtedy, ak ste ju práve ukončili a máte záujem trvalo si udržať želanú telesnú hmotnosť.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER

 

Poštovné zdarma nad 66 €

V prípade objednávky nad 66 € neplatíte žiadne poštovné. Tovar vám doručíme kamkoľvek, v akomkoľvek množstve.

 

Online podpora

Sme tu pre vás aby sme vám poradili, každý pracovný deň od 8:00 do 16:00! Neváhajte nás kontaktovať!

 

Bezpečné platby

Platba prostredníctvom nášho eshopu je zabezpečená a vaše údaje sú chránené.

 

Doručenie najneskôr do 3 dní

Pri objednávke produktov garantujeme doručenie do troch pracovných dní od zadania objednávky!