Domov | Články o chudnutí | Klientka Zuzana: MDieta ma príjemne prekvapila

Výživový poradca

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA

Klientka Zuzana: MDieta ma príjemne prekvapila

máj 03 / 2019

Jednou z našich klientiek je aj pani Zuzana, ktorá k nám najprv prišla len na diagnostiku a po radu, akým spôsobom by sa mala začať stravovať, ak chce zhodiť niekoľko kíl. Po počiatočných meraniach a diagnostike na INBody sme klientke nastavili program na mieru. Aký dojem v Zuzane zanechalo stretnutie sa dozviete v rozhovore.

Akým spôsobom ste sa stravovali doteraz?

Prijať koncept zdravšieho stravovania pre mňa nebol až taký problém. Mám rada čerstvé šaláty, ryby aj chudé mäso, takže som sa nemusela vzdať vecí, ktoré by niekomu možno išli ťažšie. Horšie to bolo so sladkosťami, ktoré sú u mňa najväčším prehreškom. Keksíky a tyčinky si jednoducho odpustiť neviem.

Prekvapilo vás niečo na telesnej diagnostike?

Z celkového stretnutia v MDiete som si odniesla veľmi pozitívny dojem. Dozvedela som sa viac informácií, ako som pôvodne očakávala. Priznám sa, že som čakala, že ma odvážia, zmerajú, vypočítajú BMI a pošlú ma domov s množstvom diétnych jedál. Zaujímavé napríklad bolo, že v rámci diagnostiky mi vypočítali množstvo tuku v tele, množstvo svalovej hmoty a takisto bazálny metabolizmus – a teda, koľko je moje telo schopné spáliť bez akejkoľvek námahy. Takisto mi poradkyne odporučili typ pohybu – ľahkého športu, ktorý by mi mohol popri bielkovinovej diéte pomôcť. Odporúčania vychádzali aj z mojich predstáv, diéta bola jednoducho nastavená tak, že sa nemusím „nútiť“ do niečoho, čo ma nebaví, naopak, spoločne sme vyskladali program, ktorý je znesiteľný aj pre niekoho, kto až tak nešportuje.

Aký je váš diétny cieľ?

Cieľová hmotnosť ma až tak netrápi, mojim zámerom je cítiť sa vo všeobecnosti lepšie, ľahšie. Keď budem vidieť, že bielkovinová diéta prináša výsledky, nebudem váhať v nej pokračovať. Ale celkovo chcem zhodiť len niekoľko kíl, pretože pri troch deťoch je to problematické.

Aký program vám v MDiete odporučili?

Aj vďaka konzultácii sme plán nastavili na mieru. Nejdem do prvej – striktnej fázy, začínam s jedným normálnym jedlom denne. Potešili ma aj diétne sladkosti, ktoré som si na stretnutí vybrala. Bála som sa, že mi nebudú chutiť, no ovocné a čokoládové tyčinky boli naozaj skvelé. Takisto som ochutnala jeden z dezertov, takže mám istotu, že keď na mňa príde chuť na sladké, môžem siahnuť po niečom, čo mi na hmotnosti nepridá. To ma na tejto diéte potešilo snáď najviac. Akékoľvek obmedzenia sa totiž znášajú oveľa ľahšie, keď vám ponúknu chutnú alternatívu k jedlám, ktorých sa neviete vzdať .

 
Špeciálne ponuky, o ktorých budete vedieť prví!

Nové ponuky
diétnych pokrmov,
zľavy, novinky od mdiety

Proteínové jedlá MDieta sú vhodné aj ako doplnok k bežnému stravovaniu. Sú vhodnou voľbou ak ste sa rozhodli v diéte pokračovať, ale aj vtedy, ak ste ju práve ukončili a máte záujem trvalo si udržať želanú telesnú hmotnosť.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER

 

Poštovné zdarma nad 66 €

V prípade objednávky nad 66 € neplatíte žiadne poštovné. Tovar vám doručíme kamkoľvek, v akomkoľvek množstve.

 

Online podpora

Sme tu pre vás aby sme vám poradili, každý pracovný deň od 8:00 do 16:00! Neváhajte nás kontaktovať!

 

Bezpečné platby

Platba prostredníctvom nášho eshopu je zabezpečená a vaše údaje sú chránené.

 

Doručenie najneskôr do 3 dní

Pri objednávke produktov garantujeme doručenie do troch pracovných dní od zadania objednávky!