Domov | Ako sa chudne s MDiétou?

Ako sa chudne s MDiétou?

Výživový poradca

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA

Ako sa chudne s MDiétou?Váš účinný plán redukcie hmotnosti

MDiéta je diéta, ktorá vám umožní dosiahnuť želanú hmotnosť, či už si želáte zhodiť len pár kíl, alebo sa chystáte na väčšiu premenu. Podľa toho, koľko kíl potrebujete zhodiť, vám odporučíme produkty, rozdelíme váš diétny program na jednotlivé fázy a určíme ich dĺžku. Naše výživové poradkyne vám ochotne poradia pri tvorbe jedálnička počas ktorejkoľvek fázy. Máte otázky ohľadne chudnutia? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme.

Chudnite zdravo a s chuťou

3 jednoduché kroky vysnívaná hmotnosť na dosah

Určite si svoju cieľovú hmotnosť

1. Začínate s MDiétou prvý krát? Určite si svoju cieľovú váhu a náš výživový poradca vám pomôže vytvoriť program na mieru.

Výživový poradca

2. V prípade, ak už máte s našimi produktami skúsenosti, neváhajte navštíviť náš E – Shop, kde nájdete všetky hyperproteínové produkty na chudnutie. Na základe predošlých skúseností si tak môžete svoj diétny program vyskladať aj sami.

Navštíviť E - shop

Začnite s bielkovinovou diétou

Počas chudnutia postupne prejdete 3 fázami bielkovinovej diéty. Dĺžka fáz závisí od toho, koľko kg potrebujete schudnúť. Pravidlá, ktoré je potrebné dodržiavať sú však pri každej výške redukcie váhy rovnaké.

1. FÁZA - prísne bielkovinová

Počas tejto fázy dochádza k najradikálnejšej strate hmotnosti. Stravujete sa výlučne produktami MDieta a povolenými druhmi zeleniny. V prípade nižšej redukcie hmotnosti je prvá fáza kratšia. V prípade, ak si želáte svoju hmotnosť upraviť radikálne, dĺžka fázy sa predlžuje.

 

2. FÁZA - stabilizačná

Počas tejto fázy naďalej dochádza k úbytku hmotnosti, zároveň však pomaly prechádzate k pravým jedlám. Jedno jedlo MDieta nahrádzate pravým jedlom v detskej porcii.

Ideálna dĺžka 2. fázy: 2x dlhšia ako fáza č. 1

3. FÁZA - návrat k zdravým sacharidom

Fáza 3 je veľmi dôležitá z hľadiska neželaného jo-jo efektu. Počas nej postupne prechádzate k zdravým sacharidom a váš organizmus sa stabilizuje.

Ideálna dĺžka 3. fázy: 2x dlhšia ako fáza č.2

4 . FÁZA - zdravý životný štýl

Pod štvrtou fázou sa rozumie trvalý návyk na zdravé stravovanie. Ak si želáte, aby vaša zredukovaná hmotnosť vydržala čo najdlhšie, je potrebné aby ste trvalo dodržiavali zásady zdravého stravovania v kombinácii s pohybovými aktivitami.

Ideálna dĺžka: štvrtá - pomyselná fáza by mala trvať po celý zvyšok života. Rozumieme pod ňou zdravé stravovacie návyky.

Dodržiavajte svoj diétny plán a tešte sa z výsledkov

Ak naozaj chcete schudnúť, vďaka produktom MDieta máte v rukách skvelú možnosť, ako sa vám to zaručene podarí. Dodržiavajte svoj diétny program a výsledky sa dostavia už za krátky čas. Nedodržiavaním pokynov pre jednotlivé fázy sa môže schudnutie spomaliť, alebo zastaviť

Ako bude vyzerať môj program?

Zaujíma vás, ako vyzerá celý diétny program počas chudnutia s MDieta? Pozrite si vzorový program účinného chudnutia.

 
Špeciálne ponuky, o ktorých budete vedieť prví!

Nové ponuky
diétnych pokrmov,
zľavy, novinky od mdiety

Proteínové jedlá MDieta sú vhodné aj ako doplnok k bežnému stravovaniu. Sú vhodnou voľbou ak ste sa rozhodli v diéte pokračovať, ale aj vtedy, ak ste ju práve ukončili a máte záujem trvalo si udržať želanú telesnú hmotnosť.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER

 

Poštovné zdarma nad 66 €

V prípade objednávky nad 66 € neplatíte žiadne poštovné. Tovar vám doručíme kamkoľvek, v akomkoľvek množstve.

 

Online podpora

Sme tu pre vás aby sme vám poradili, každý pracovný deň od 8:00 do 16:00! Neváhajte nás kontaktovať!

 

Bezpečné platby

Platba prostredníctvom nášho eshopu je zabezpečená a vaše údaje sú chránené.

 

Doručenie najneskôr do 3 dní

Pri objednávke produktov garantujeme doručenie do troch pracovných dní od zadania objednávky!