Súťaž o premenu s MDIETOU

Zbavte sa kíl navyše a naštartujte svoju jesennú premenu s MDietou.Zapojte sa do súťaže a spravte spolu s nami prvý krok k zdravšiemu životnému štýlu a krajšej postave.

Ak aj vy bojujete s kilami navyše a každá vaša snaha o schudnutie končí neúspechom, nezúfajte. Aj túto sezónu sme pre vás pripravili súťaž, vďaka ktorej bude cesta k vašej vysnívanej postave oveľa jednoduchšia. Zapojte sa do súťaže s MDietou a vyhrajte ceny v celkovej hodnote 250,- €. 

Čo získate?

  • 2 týždňový balíček MDieta na chudnutie zadarmo.
  • Telesnú diagnostiku s prístrojom InBody, vďaka ktorej zistíte detailné informácie o vašom tele a možnostiach chudnutia.
  • Profesionálne poradenstvo od výživových poradkýň MDieta počas celej doby premeny
  • 50 % zľavu na ďalší diétny program MDieta

Ako sa zapojiť?

Prostredníctvom správy na FB alebo na info@mdieta.sk nám napíšte svoje meno, priezvisko, kontakt a správu „chcem sa zapojiť do premeny“. Prihlasovať do súťaže sa môžete do 30.septembra.

Schudli s nami

MDieta je určná pre všetkých, ktorí potrebujú svoju váhu nielen zredukovať ale natrvalo zmeniť svoj životný štýl k zdravšiemu. S proteínovými produktami, jedálničkom na mieru a pozvoľnému prechodu k "pravým" zdravým jedlám získate dlhodobé stravovacie návyky, vďaka ktorým svoju vysnívanú hmotnosť nielen dosiahnete, ale taktiež si ju udržíte. Jeden z inšpiratívnych príbehov chudnutia našej klientky si môžete prečítať tu.

Detailné podmienky súťaže nájdete v priloženom súbore pod článkom.