2 týždne, ktoré vám zmenia život / 2 týždne ako štart k lepšiemu životnému štýlu

Nevadí, že leto skončilo. Práve v lete je pre nás najťažšie pustiť sa do diéty, respektíve si svoju hmotnosť udržať, a častokrát je leto obdobím naberania nechcených kíl. Vieme, že je ťažké sa obmedzovať, keď sme obklopení záhradnými párty, večierkami pri bazéne, dovolenkovými lákadlami. Občas si dokonca doprajeme aj drink, ktorý rovnako naše telo zásobuje nechcenými kalóriami.

Letné obdobie je však za nami, a preto je dokonalý čas začať novú etapu života a začať na sebe pracovať. Nemusíte ísť na to hneď zhurta. Lepšie je pustiť sa do zmeny životného štýlu postupne, malými krôčikmi. My vám tieto malé krôčiky ponúkame. Nechceme na vás tlačiť, veď nemusíte hneď chudnúť a strácať desiatky kíl. 

Cez leto máme aj pomerne viac času na vymýšľanie jedál, poprípade si doprajeme šalát, ktorý je pripravený za pár minút. Jesenné obdobie je však iné. Vonku začína prevládať sychravé počasie, studené raňajky preto vymieňame za tie teplé, ktoré zahrejú. Obedy si doprajeme hutnejšie a na večeru si vychutnáme horúcu polievku, ktorá zahreje organizmus. 

Skĺbili sme všetky výhody do jedného - podľa vášho výberu schudnete/ udržíte si váhu, najete sa do sýtosti, navyše chutne, kvalitne, a o svoj jedálniček máte postarané bez lámania si hlavy, čo navariť zajtra. Sľubujeme, že naše jedlá sú pre chuťové poháriky potešením, a pre tukové bunky nepriateľom! 

Riešením je náš 2 týždňový balíček. Ten je ako stvorený na či už prechod z inej diéty, alebo ako začiatok novej cesty s MDiétou. Bielkovinová diéta, s ktorou schudnete len nechcené tukové zásoby, ale svaly vám zostanú. 4 až 5 chutných jedál denne, s ktorými nebudete hladní, navyše vaša postava sa vám poďakuje!

Ešte stále sme vás nepresvedčili? Pozrite si, ako môže vyzerať vzorový deň s MDiétou, kedy sa najete chutne, poriadne, rýchlo, nízkokaloricko a bez obáv.

Vzorový jedálniček s MDietou: 

Raňajky

Na výber máme mnoho produktov, ktoré zaženú váš ranný hlad. Doprajte si s nami napríklad:

shutterstock_1565940049

Po raňajkách vám zaručujeme, že budete zasýtení, a s chuťou na sladké máte pokoj minimálne na celý deň! Je vynikajúce, dopriať si veci, ktoré máme radi, bez výčitiek.

S plným bruškom ide deň hneď ľahšie. Prichádza na rad čas obeda, na ktorý sa ako inak s MDietou, budete len a len tešiť, pretože vás čakajú samé dobroty

 

Obed

Ten si doprajeme ľahší, ktorý síce zasýti, ale neuspí a nevypne nám mozog, ako niektoré iné ťažké jedlá. Obed s MDietou vám dovolí naplno fungovať v práci, bez únavy, navyše jeho príprava vám zaberie len pár minút! Čo také si s nami vychutnáte?

shutterstock_535959346

Olovrant

Pre ľudí, ktorý obľubujú viacero jedál denne, respektíve na obed mali len polievku a rýchlo im vytrávilo, máme pripravené aj pochúťky na zahnanie poobedného hladu. Tyčinky rôznych príchutí, ktoré sa vám bez problémov zmestia do kabelky či ruksaku, alebo ktoré máte po ruke v skrinke v krízovom momente, vám spríjemnia popoludnie. Slaná alebo sladká? Je to na vás a vašej preferencii, v ponuke si každý nájde to svoje:

Večera

Pomaly sa blíži čas večere, mnoho z nás už naozaj nevládze vymýšľať a vyvárať kadejaké kulinárske špeciality. Večera je predsa chutná aj vtedy, ak je jednoduchá, a obsahuje všetky potrebné látky a živiny. Ešte lepšie je, keď je bielkovinová a nízkokalorická! Čo na večeru s MDietou? S proteínovým chlebíkom si dajte napríklad:

Vieme, že niektorí z vás preferujú radšej teplú večeru. V tom prípade si isto pochutnáte na omelete napríklad v kombinácii:

Ak vás vajíčka už nebavia a máte chuť na niečo iné, vtedy odporúčame siahnuť po:

K tomu si môžete dopriať povolenú zeleninu, aby ste do tela dostali dostatok všetkým potrebných minerálov a vitamínov. Zoznam povolenej zeleniny, ale aj omnoho viac o 2 týždňovej diéte, nájdete na našom webe.

Toto je len malá ukážka zo širokého portfólia výrobkov, ktoré pre vás máme prichystané. Vyskladajte si svoj balíček podľa svojich chutí! Vďaka tomu budete jesť len jedlo, ktoré máte naozaj v obľube, a diéta pre vás nebude utrpením, ale naopak, potešením

Po dovolenke je tento 2-týždňový balíček ako stvorený. Za 2 týždne zistíte, či vám jedlá vyhovujú, pomaly sa aklimatizujete, nastavíte sa na zdravší životný štýl, nájdete si svoje obľúbené produkty a vaša cesta za zdravším a štíhlejším ja sa môže začať!

Nie ste si istí, či je práve MDiéta vhodná práve pre vás? Bojíte sa, či to zvládnete? Ohľadom akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi vám s diétou poradíme, zodpovieme vaše otázky a vysvetlíme všetko, čo vám je nejasné.

Naši odborníci vás nasmerujú na tú správnu cestu a poradia vám, ako pri celej ceste chudnutím zostať disciplinovanými a motivovanými. K dispozícii vám budeme po celý čas live chatom, telefonicky, mailom alebo aj osobne. 

Splňte si svoj sen o krásnej postave a lepšom zdraví práve s nami! 

Vaša MDieta