Ako sa chudne s mdiétou?

CHUDNITE ZDRAVO A S CHUŤOU

3 JEDNODUCHÉ KROKY VYSNÍVANÁ HMOTNOSŤ NA DOSAH

krok-1

Určite si svoju cieľovú hmotnosť

1. Začínate s MDiétou prvý krát? Určite si svoju cieľovú váhu a náš výživový poradca vám pomôže vytvoriť program na mieru.

Výživový poradca

2. V prípade, ak už máte s našimi produktami skúsenosti, neváhajte navštíviť náš E – Shop, kde nájdete všetky hyperproteínové produkty na chudnutie. Na základe predošlých skúseností si tak môžete svoj diétny program vyskladať aj sami.

Navštíviť E - shop
krok-2

Začnite s bielkovinovou diétou

Počas chudnutia postupne prejdete 3 fázami bielkovinovej diéty. Dĺžka fáz závisí od toho, koľko kg potrebujete schudnúť. Pravidlá, ktoré je potrebné dodržiavať sú však pri každej výške redukcie váhy rovnaké.

1. FÁZA - prísne bielkovinová

Počas tejto fázy dochádza k najradikálnejšej strate hmotnosti. Stravujete sa výlučne produktami MDieta a povolenými druhmi zeleniny. V prípade nižšej redukcie hmotnosti je prvá fáza kratšia. V prípade, ak si želáte svoju hmotnosť upraviť radikálne, dĺžka fázy sa predlžuje.

Všetky info o 1. fáze

2. FÁZA - stabilizačná

Počas tejto fázy naďalej dochádza k úbytku hmotnosti, zároveň však pomaly prechádzate k pravým jedlám. Jedno jedlo MDieta nahrádzate pravým jedlom v detskej porcii.

Ideálna dĺžka 2. fázy: 2x dlhšia ako fáza č. 1

Všetky info o 2. fáze

3. FÁZA - návrat k zdravým sacharidom

Fáza 3 je veľmi dôležitá z hľadiska neželaného jo-jo efektu. Počas nej postupne prechádzate k zdravým sacharidom a váš organizmus sa stabilizuje.

 Ideálna dĺžka 3. fázy: 2x dlhšia ako fáza č.2

Všetky info o 3. fáze

4 . FÁZA - zdravý životný štýl

Pod štvrtou fázou sa rozumie trvalý návyk na zdravé stravovanie. Ak si želáte, aby vaša zredukovaná hmotnosť vydržala čo najdlhšie, je potrebné aby ste trvalo dodržiavali zásady zdravého stravovania v kombinácii s pohybovými aktivitami.

 Ideálna dĺžka: štvrtá - pomyselná fáza by mala trvať po celý zvyšok života. Rozumieme pod ňou zdravé stravovacie návyky.

Všetky info o 4. fáze
krok-2

Dodržiavajte svoj diétny plán a tešte sa z výsledkov

Ak naozaj chcete schudnúť, vďaka produktom MDieta máte v rukách skvelú možnosť, ako sa vám to zaručene podarí. Dodržiavajte svoj diétny program a výsledky sa dostavia už za krátky čas. Nedodržiavaním pokynov pre jednotlivé fázy sa môže schudnutie spomaliť, alebo zastaviť

Ako bude vyzerať môj program?

Zaujíma vás, ako vyzerá celý diétny program počas chudnutia s MDieta? Pozrite si vzorový program účinného chudnutia.

Pozrieť program a jedálniček