Domov | O nás

O nás

Výživový poradca

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA

Prečo vznikla MDIETA

Značka MDieta vznikla v roku 2014 pod pôvodným pomenovaním MDiet. MDieta je lekársky overená diéta, ktorá má za úlohu pomôcť pri redukcii hmotnosti klientom každej váhovej kategórie a vekovej skupiny.

MDieta nie je len obyčajnou diétou – je to štart k zdravšiemu životnému štýlu, ktorý by si mal klient udržať do konca života. Za úspechom značky stojí mnoho spokojných klientov, ktorí si vďaka kvalitným výrobkom francúzskych, španielskych a švajčiarskych producentov splnili svoj sen o lepšom zdraví a krajšej postave.

PRE KOHO JE MDieta URČENÁ?

Rýchle a zdravé chudnutie pre každého

Bielkovinová diéta Mdieta je určená pre všetkých, ktorí sa chcú zdravo stravovať a zdravšie žiť. Je určená pre klientov, ktorí potrebujú znížiť hmotnosť či už výrazne alebo len mierne upraviť kilá navyše. Odporúčame ju tiež klientom, ktorí sa nevedia vzdať chuti na sladké, ktoré nám pri snahe zhodiť kilá bránia najviac.

Vďaka nízkosacharidovému zloženiu produktov tak majú klienti svoju hmotnosť lepšie pod kontrolou. Medzi našimi klientmi nie sú len ľudia s nadváhou – produkty MDieta si obľúbili napríklad aj športovci, ktorí si pri svojich výkonoch a životnom štýle musia strážiť svoj kalorický príjem.

Odborné výživové poradenstvo

Za značkou MDieta stojí tím skúsených odborníkov. Ich úlohou je správne vás nasmerovať a poradiť s každou situáciou, ktorá vás počas diéty stretne.

Hlavné výživové poradkyne sú zároveň s klientmi v priamom kontakte – či už prostredníctvom live chatu, telefonicky, mailom alebo osobne – pri našej značke si môžete byť istí, že sa o vás starajú len odborníci na výživu a stravovanie.

KTO SA STARÁ O VAŠE ZDRAVIE V MDiete

Rýchle a zdravé chudnutie pre každého

Iveta Kéryová a Jolana Jackuliaková – Výživové poradkyne MDieta

Snaha o zlepšenie životného štýlu nielen svojho, ale aj svojej rodiny doviedli obe výživové poradkyne do bodu, kedy sa svoje schopnosti, vedomosti a starostlivosť rozhodli odovzdať viacerým ľuďom, ktorí potrebujú poradiť so stravovaním a výživou.

Neustále sledovanie problematiky výživy, stravovacích doplnkov a zdravých potravín sa tak rozhodli využiť v prospech značky MDieta a po absolovovaní skúšok sa stali certifikovanými výživovými poradkyňami.

Pri kontakte s produktami MDieta sa klienti bielkovinovej diéty stretávajú počas poradenstva najmä s nimi. Radi vám poradia s akýmikoľvek otázkami ohľadne výživy, oboznámia vás s možnosťou stravovania a odporučia vám vhodné produkty MDieta, ktoré vám pomôžu k lepšiemu zdraviu a vysnívanej postave.

Opýtajte sa nás

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
 
Špeciálne ponuky, o ktorých budete vedieť prví!

Nové ponuky
diétnych pokrmov,
zľavy, novinky od mdiety

Proteínové jedlá MDieta sú vhodné aj ako doplnok k bežnému stravovaniu. Sú vhodnou voľbou ak ste sa rozhodli v diéte pokračovať, ale aj vtedy, ak ste ju práve ukončili a máte záujem trvalo si udržať želanú telesnú hmotnosť.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER

 

Poštovné zdarma nad 66 €

V prípade objednávky nad 66 € neplatíte žiadne poštovné. Tovar vám doručíme kamkoľvek, v akomkoľvek množstve.

 

Online podpora

Sme tu pre vás aby sme vám poradili, každý pracovný deň od 8:00 do 16:00! Neváhajte nás kontaktovať!

 

Bezpečné platby

Platba prostredníctvom nášho eshopu je zabezpečená a vaše údaje sú chránené.

 

Doručenie najneskôr do 3 dní

Pri objednávke produktov garantujeme doručenie do troch pracovných dní od zadania objednávky!