Domov | Cenník

Cenník

Výživový poradca

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA

Cenník pre jednotlivcov - registrovaných klientov

Pretože si vážime všetkých klientov aj pacientov, ktorí za viac ako 5 rokov prešli cez naše centrá alebo nakupovali cez náš e-shop, rozhodli sme sa pre nich vytvoriť vernostný program:

Vernostný program pre verných klientov

Registrovaným klientom v programe m.dieta ponúkame trvalú 5% zľavu.

Zľavu je možné využiť aj pri nákupe zvýhodnených a akciových produktoch. Pre získanie vernostnej zľavy je potrebné byť pred nákupom tovaru prihlasený.

Vychádzame zo základnej maloobchodnej ceny  2,69 € s DPH.  Všetci verní klienti, ktorí sa zaregistrujú na našej stránke budú mať možnosť nakupovať zo zoznamu produktov za zvýhodnenú cenu so zľavou 5% t.j. 2,55 € s DPH.

Pretože viacerí z Vás navštevovali naše centrá nielen ako jednotlivec, ale ako rodina alebo skupina a množstvo Vami zakúpených jedál tak násobne rástlo, rozhodli sme sa  poskytnúť takýmto klientom jednorázový množstevný bonus:

  1. Pri jednorázovom odbere nad 400 € s DPH platí zľava na objednávku 10%  - cena 1 ks 2,42 €  s DPH. 
  2. Pri jednorázovom odbere nad 700 € s DPH platí zľava na objednávku 15% - cena 1 ks 2,28 € s DPH. 

Jednorázový množstevný bonus je kombinovateľný aj s osobnostnou zľavou 5%. V takom prípade klient môže získať nasledovné zľavy:

  1. Pri jednorázovom odbere nad 400 € s DPH v kombinácii s vernostnou zľavou 5% platí zľava na objednávku 15%  - cena 1 ks 2,28 €  s DPH. 
  2. Pri jednorázovom odbere nad 700 € s DPH v kombinácii s vernostnou zľavou 5% platí zľava na objednávku 20% - cena 1 ks 2,15 € s DPH. 

Ku každému odberu bude ako doklad vystavená faktúra a platca DPH si ju môže podľa platnej legislatívy uplatniť ako odpočet. V takomto prípade žiadame klientov aby do registrácie uviedli svoje meno, na ktoré im bude uplatnená zľava 5% a do poznámky uviedli firmu, na ktorú má byť vystavená faktúra. Doprava je pri objednávke nad 60€ bez DPH zdrarma!! Uvedené ceny za 1ks platia pre štandardné produkty a balenia po 7ks a sú udvedené ako informatívna hodnota zľavy. 

 
Špeciálne ponuky, o ktorých budete vedieť prví!

Nové ponuky
diétnych pokrmov,
zľavy, novinky od mdiety

Proteínové jedlá MDieta sú vhodné aj ako doplnok k bežnému stravovaniu. Sú vhodnou voľbou ak ste sa rozhodli v diéte pokračovať, ale aj vtedy, ak ste ju práve ukončili a máte záujem trvalo si udržať želanú telesnú hmotnosť.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER

 

Poštovné zdarma nad 66 €

V prípade objednávky nad 66 € neplatíte žiadne poštovné. Tovar vám doručíme kamkoľvek, v akomkoľvek množstve.

 

Online podpora

Sme tu pre vás aby sme vám poradili, každý pracovný deň od 8:00 do 16:00! Neváhajte nás kontaktovať!

 

Bezpečné platby

Platba prostredníctvom nášho eshopu je zabezpečená a vaše údaje sú chránené.

 

Doručenie najneskôr do 3 dní

Pri objednávke produktov garantujeme doručenie do troch pracovných dní od zadania objednávky!