Domov | 1 týždňový balík na chudnutie MDieta

1 týždňový balík na chudnutie MDieta

Výživový poradca

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Produkt. číslo: 465152454

Balík je odporúčame aj v prípade, ak sa chcete s produktami MDIeta zoznámiť a zistiť, či vám budú chutiť,

Balíček pokrýva kompletné stravovanie v prvej fáze na 7 dní  (pri hmotnosti do 100kg = 4 porcie na deň, pri hmotnosti nad 100 kg = 5 porcií na deň, vtedy balík vydrží 6 dní).

S MDietou chudnete len z tukových zásob – nie zo svalovej hmoty. Balíček je zostavený na základe lekárskych odporúčaní, je vhodný pre každú vekovú kategóriu a zaručuje rýchle a zdravé chudnutie.

Nie ste si istí, ako pri redukcii váhy s týždňovým balíčkom postupovať? Kontaktujte nášho výživového poradcu, ktorý vám pomôže nastaviť program podľa želaného úbytku na váhe.

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.
Množstvo v balení
28 ks
Váhový úbytok
- 2/3 kg
Dĺžka programu
7 dní
Cena za porciu
1,84 €
Na sklade
Dodávame do 2 pracovných dní
Doprava zdarma pri nákupe nad 66 €
63,24 €s DPH
53,75 €
1,92 € /ks

Balíček MDieta obsahuje hyperproteínové jedlá pre 1 fázu vašej diéty. Balíček je vhodný aj vtedy, keď sa pre diétu rozhodujete, no neviete, či vám bude chutiť. Na základe chuťových preferencií si tiež môžete jednotlivé príchute produktov medzi sebou vymeniť.

Kokosová tyčinka s burizónmi - 7ks7 ksvymeniť
Tyčinka s kokosovou príchuťou - 7 ks
7 ks
vymeniť
Jahodový dezert - 7ks7 ksvymeniť
Čokoládová pena - 7ks
7 ks
vymeniť
Zeleninový krém - 7ks7 ksvymeniť
Hubový krém - 7ks
7 ks
vymeniť
Hubová omeleta - 7ks7 ksvymeniť
Omeleta s bylinkami - 7ks
7 ks
vymeniť
Šejker

1 týždňový balíček MDieta je vhodný pre každého, kto sa rozhoduje o redukčnom programe, no nevie, či mu bude diéta chutiť. Počas 7 dní máte možnosť ochutnať hyperproteínové pokrmy MDieta z balíčka a zároveň začnete s redukciou svojej váhy.

Váhový úbytok do 3 kg sa prejaví v prípade, ak budete dodržiavať pokyny určené pre klientov v prvej fáze redukcie hmotnosti.   Všetky bežné jedlá je potrebné nahradiť pokrmami v balíčku. Nezabudnite svoj jedálniček doplniť o povolenú zeleninu a prijímať dostatok povolených tekutín.

Proteínové pokrmy MDieta sa vyznačujú zníženým obsahom sacharidov a zvýšeným obsahom proteínov, vďaka čomu prebieha chudnutie zdravo, rýchlo a bez úbytku svalovej hmoty – dochádza len k žiadanému zníženiu tukových zásob.

Diétne jedlá v balíčku MDieta pochádzajú od francúzskych, belgických a španielskych výrobcov. Ich prednosťou sú najmä výborné chuťové vlastnosti, ktoré oceňujú všetci, ktorí pri snahe schudnúť nevedia odolať maškrteniu a „pravým“, kalorickým jedlám.

Štartovací balíček na redukciu hmotnosti obsahuje 28 porcií jedál, ktoré pokryjú kompletné stravovanie na 7 dní (pri hmotnosti do 100kg = 4 porcie na deň, pri hmotnosti nad 100 kg = 5 porcií na deň, vtedy balík vydrží 6 dní). V prvej fáze so štartovacím balíčkom dochádza zväčša k zníženiu tukových zásob o 2-3 kg pri zachovaní svalového tkaniva. Počas diétneho programu je potrebné dodržiavať dostatočný pitný režim (min. 1,5l/deň) a akceptovať povolené a zakázané druhy potravín. Chudnutie s proteínovou ketogénnou diétou v programe MDieta prebieha rýchlo, zdravo a účinne. 

Vyberte si z ďalších PRODUKTOV MDieta

 
Špeciálne ponuky, o ktorých budete vedieť prví!

Nové ponuky
diétnych pokrmov,
zľavy, novinky od mdiety

Proteínové jedlá MDieta sú vhodné aj ako doplnok k bežnému stravovaniu. Sú vhodnou voľbou ak ste sa rozhodli v diéte pokračovať, ale aj vtedy, ak ste ju práve ukončili a máte záujem trvalo si udržať želanú telesnú hmotnosť.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER

 

Poštovné zdarma nad 66 €

V prípade objednávky nad 66 € neplatíte žiadne poštovné. Tovar vám doručíme kamkoľvek, v akomkoľvek množstve.

 

Online podpora

Sme tu pre vás aby sme vám poradili, každý pracovný deň od 8:00 do 16:00! Neváhajte nás kontaktovať!

 

Bezpečné platby

Platba prostredníctvom nášho eshopu je zabezpečená a vaše údaje sú chránené.

 

Doručenie najneskôr do 3 dní

Pri objednávke produktov garantujeme doručenie do troch pracovných dní od zadania objednávky!