Domov | Články o chudnutí | Ako rýchlo schudnúť?

Výživový poradca

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA

Ako rýchlo schudnúť?

jan 19 / 2023

Len málokto  z nás nemusel nikdy riešiť otázku svojej postavy a hmotnosti. Zvlášť v obdobiach ako napríklad teraz po sviatkoch, kedy sme si dopriali viac pochúťok.

Preto je otázka ako rýchlo schudnúť nanajvýš aktuálna. Existuje množstvo diét a rád ako schudnúť, ako schudnúť rýchlo.  Naše skúsenosti potvrdzujú, že Mdieta bielkovinová diéta je naozaj účinná a efektívna. Čo je prirodzene motivujúce, výsledok vidíte naozaj rýchlo.

 

Ako na to?

Mdieta bielkovinová diéta štartuje 1. fázou, kedy konzumujete výhradne porcie bielkovinovej stravy Mdieta doplnené zeleninou. Telo sa dostane do stavy ketózy, kedy sa  začína odbúravať zásobné tukové tkanivo a premieňať sa na energiu. Dĺžka 1. fázy je individuálna, podľa potreby klienta, môže trvať 2 – 4 týždne. V tejto fáze je úbytok hmotnosti najrýchlejší. Dôležité je dodržiavanie pitného režimu, pitie minerálok, čistej vody, bylinkového či zeleného čaju. Môžete si dopriať aj kávičku, ale všetky nápoje bez cukru a bez mlieka.

mdieta bielkovinova dieta

Ako si zredukovanú hmotnosť udržať?

Na udržanie hmotnosti je dôležité prejsť všetkými fázami diéty. Už v 1.fáze sa zoznámite s princípom fungovania Mdiety. Prechod do ďalších fáz tak bude jednoduchší. Cez 2. fázu prechodnú s pridaním jedného pravého bielkovinového jedla, cez 3. fázu stabilizačnú s pomalým pridávaním sacharidov až po celoživotnú 4. fázu. Tá predstavuje osvojenie si zdravého životného štýlu, bez návratu k starým stravovacím návykom.

Ešte stále váhate?

Určite sa oplatí využiť rady skúsených výživových poradkýň Mdieta, ktoré vám pomôžu zostaviť optimálny individuálny plán ako schudnúť nielen rýchlo, ale hlavne s trvalým výsledkom. Okrem poradenstva online môžete využiť aj osobnú konzultáciu a meranie na diagnostickom prístroji InBody. Pre klientov Mdieta poradenstvo aj s meraním grátis.

 
Špeciálne ponuky, o ktorých budete vedieť prví!

Nové ponuky
diétnych pokrmov,
zľavy, novinky od mdiety

Proteínové jedlá MDieta sú vhodné aj ako doplnok k bežnému stravovaniu. Sú vhodnou voľbou ak ste sa rozhodli v diéte pokračovať, ale aj vtedy, ak ste ju práve ukončili a máte záujem trvalo si udržať želanú telesnú hmotnosť.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER

 

Poštovné zdarma nad 66 €

V prípade objednávky nad 66 € neplatíte žiadne poštovné. Tovar vám doručíme kamkoľvek, v akomkoľvek množstve.

 

Online podpora

Sme tu pre vás aby sme vám poradili, každý pracovný deň od 8:00 do 16:00! Neváhajte nás kontaktovať!

 

Bezpečné platby

Platba prostredníctvom nášho eshopu je zabezpečená a vaše údaje sú chránené.

 

Doručenie najneskôr do 3 dní

Pri objednávke produktov garantujeme doručenie do troch pracovných dní od zadania objednávky!